DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU | APLIKUJ

WYSZUKIWARKA WAKACJI

PIELGRZYMKI.PL

Orlando Travel

OFERTA DLA FIRM

WYJAZDY MOTYWACYJNE, INTEGRACYJNE z ORLANDO TRAVEL

Wycieczki, wczasy, szkolenia... Wyjazdy krótkie i długie... Autokarem, samolotem...

 
ORLANDO TRAVEL tworzy zespół specjalistów i pasjonatów podróży, otwarty na każdą propozycję Klienta, gotowy przygotować i zrealizować nawet najbardziej oryginalne pomysły. Zawsze służymy pomocą. Dostosowujemy się do wymagań Klienta, podpowiadając jednocześnie najlepsze rozwiązania. Dynamizm, kreatywność, otwartość na nietuzinkowe pomysły, ale i rzetelność oraz znajomość zasad prowadzenia biznesu na międzynarodowych rynkach, to cechy wyróżniające każdego pracownika!!!
 
Z naszych usług korzystają różne polskie i międzynarodowe firmy, powierzając nam organizację zarówno lokalnych eventów, kameralnych wycieczek, jak i wyjazdów dla grup liczących nawet kilkuset uczestników. Dzięki temu posiadamy wszechstronne doświadczenie oraz liczne kontakty ze sprawdzonymi kontrahentami na całym świecie.

Wyjazdy motywacyjne dla firm pozwolą Państwu nie tylko przeżyć niezapomniane przygody, ale również zespolić i zmotywować zespół pracowników. Wyjazdy dla małej liczby uczestników mogą być doskonałą formą nagrody dla kontrahentów, pracowników lub przedstawicieli handlowych. Organizacja wyjazdów motywacyjnych dla firm ma nieprzeceniony wpływ na budowanie wizerunku firmy oraz jej odbiór tak przez pracowników jak i partnerów biznesowych.
 
Każdą ofertę przygotujemy starannie, by była dla Państwa wyjątkowa!!!
Organizujemy imprezy na terenie całej Europy, jak również proponujemy wyjazdy bardziej egzotyczne m.in. do Meksyku, Ameryki Południowej, Azji, Australii ...
Zapraszamy również do zakładki: 
Podróże egzotyczne dla grup!

U nas znajdą Państwo m.in. oferty:
- segwayem po Lizbonie, 
- rejs po Morzu Śródziemnym,
- winnice w Gruzji, 
- meksykańska przygoda wraz z wypoczynkiem w Acapulco, 
- afrykańskie safari, 
- wschodnie lub zachodnie wybrzeże USA, 
- zimowe szaleństwo w Alpach, 
- Japonia czyli kraj kwitnącej wiśni, 
- Skandynawia i wizyta w wiosce Św. Mikołaja,
- instytut CERN w Genewie,
i wiele wiele innych nietuzinkowych wyjazdów 

Jeśli są Państwo zainteresowani konkretnymi programami, krajami i terminami prosimy o kontakt, przygotujemy propozycję zgodnie z Państwa sugestiami i życzeniami!
 
Zapraszamy do współpracy   >>>  KONTAKT

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU | APLIKUJ

WYSZUKIWARKA WAKACJI

PIELGRZYMKI.PL