Kontakt

ORLANDO TRAVEL Sp. z o.o.
ul. ks. J. Popiełuszki 2B
32-050 Skawina, Polska


Godziny otwarcia:
  • poniedziałek - piątek: od 9.00 do 17.00
  • sobota - niedziela: zamknięte

Telefon (czynny w godzinach pracy biura):
  • +48 575 136 046

E-mail:
Konto bankowe: 
  • BNP Paribas Bank Polska S.A.
Nr rachunku: 25 1750 1048 0000 0000 0259 1863
BIC (SWIFT): PPABPLPKXXX

Ważne dane:
  • NIP: 944-20-64-651
  • Regon: 351384359
  • KRS: 0000118138
  • Nr wpisu do rejestru organizatorów turystyki: D/18/99/228/2004

Zapraszamy na nasze strony: 
Odwiedź nas na:
   
Zostaw wiadomość - odpiszemy!
odswiez
Zostaw wiadomość - oddzwonimy!
odswiez

Zarząd

Anna Wolnicka

Prezes Zarządu anna.wolnicka@orlando.com.pl

Agata Mueck

Dyrektor Biura | Prokurent agata@orlando.com.pl

Księgowość

Danuta Janus

Główna Księgowa +48 575 136 046 (wew. 3) danuta.janus@orlando.com.pl

Natalia Łyczak

Księgowa +48 575 136 046 (wew. 3) ksiegowosc@orlando.com.pl

Wczasy i wycieczki

Agnieszka Jawień

Doradca wakacyjny +48 575 136 046 (wew. 1) agnieszka@orlando.com.pl

Gabriela Szczyrbak

Stażystka +48 575 136 046 (wew. 1) gabriela@orlando.com.pl

Pielgrzymki | Dział Obsługi Klienta

Ewelina Pajor

+48 575 136 046 (wew. 2) biuro@orlando.com.pl

Pielgrzymki i wyjazdy grupowe | Dział Organizacji

Dorota Szczepanowicz-Balon

Specjalista ds. turystyki +48 575 136 046 (wew. 2) dorota@orlando.com.pl

Grzegorz Sienkiewicz

Specjalista ds. turystyki +48 575 136 046 (wew. 2) grzegorz.sienkiewicz@orlando.com.pl

Magdalena Mroczek

Specjalista ds. turystyki +48 575 136 046 (wew. 2) magda@orlando.com.pl

Orlando Incoming | turystyka przyjazdowa

Grzegorz Sienkiewicz

+48 575 136 046 (wew. 2) grzegorz.sienkiewicz@orlando.com.pl

Marketing i reklama

Barbara Milc

+ 48 575 136 046 (wew. 4) barbara.milc@orlando.com.pl

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU | APLIKUJ

WYSZUKIWARKA WAKACJI

PIELGRZYMKI.PL