Kontakt

Biuro Podróży ORLANDO TRAVEL Sp. z o.o.
ul. Ks. J. Popiełuszki 2D
32-050 Skawina, Polska

Godziny otwarcia: 
  • poniedziałek-piątek: 9.00 - 17.00
  • sobota: 9.00 - 13.00

Telefon:
  • +48 12 276 64 79+48 12 276 24 39
  • +48 792 002 097 - wczasy
  • +48 791 992 802 - pielgrzymki
Wszystkie numery telefonów są czynne w godzinach pracy biura.

E-mail:

Konto bankowe: 
  • BNP Paribas Bank Polska S.A.
Nr rachunku: 25 1750 1048 0000 0000 0259 1863
BIC (SWIFT): PPABPLPKXXX

Ważne dane:
  • NIP: 944-20-64-651
  • Regon: 351384359
  • KRS: 0000118138
  • Nr wpisu do rejestru organizatorów turystyki: D/18/99/228/2004

Zapraszamy na nasze strony: 
Odwiedź nas na:
   
Zostaw wiadomość - odpiszemy!
odswiez
Zostaw wiadomość - oddzwonimy!
odswiez

Zarząd

Paweł Wolnicki

Prezes Zarządu pawel.wolnicki@orlando.com.pl

Agata Mueck

Członek Zarządu - Dyrektor Biura agata@orlando.com.pl

Dział księgowości

Danuta Janus

Główna księgowa +48 12 276 24 39 (w. 25) danuta.janus@orlando.com.pl

Katarzyna Harendarz

Księgowa +48 12 276 24 39 (w. 25) kasia@orlando.com.pl

Dział organizacji pielgrzymek i grup

Joanna Godawa

+48 12 276 24 39 (w. 22 lub 23) asia@orlando.com.pl

Dorota Szczepanowicz - Balon

+48 12 276 24 39 (w. 22 lub 23) dorota@orlando.com.pl

Tomasz Rysak

+48 12 276 24 39 (w. 21) tomasz.rysak@orlando.com.pl

Iwona Kuryło

+48 791 110 712 - czynny w godzinach pracy biura iwona@orlando.com.pl

Joanna Wojtas

+48 791 110 721 - czynny w godzinach pracy biura joanna.wojtas@orlando.com.pl

Dział klienta indywidualnego - wczasy i wycieczki (autokar, samolot, dojazd własny)

Karina Cybulska

+48 792 002 097 - czynny w godzinach pracy biura +48 12 276 24 39 (w. 24) karina@orlando.com.pl

Tomasz Rysak

+48 12 276 24 39 (w. 21) tomasz.rysak@orlando.com.pl

Agnieszka Jawień - obecnie przebywa na macierzyńskim

agnieszka@orlando.com.pl

Dział turystyki przyjazdowej - Orlando Incoming

Agata Mueck

+48 12 276 64 79 (wew. 23) agata@orlando.com.pl

Dział marketingu i reklamy

Joanna Wojtas

Dyrektor ds. marketingu +48 791 110 721 - czynny w godzinach pracy biura joanna.wojtas@orlando.com.pl

Współpraca z Agentami

Tomasz Rysak

+48 12 276 24 39 (w. 21) tomasz.rysak@orlando.com.pl

PRACA W ORLANDO TRAVEL

WYSZUKIWARKA OFERT

PIELGRZYMKI - AKTUALNE OFERTY

KSIĘŻÓWKA - nocleg w Zakopanem

NAGRODA KRYSZTAŁOWY GLOBUS