DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU | APLIKUJ

WYSZUKIWARKA WAKACJI

PIELGRZYMKI.PL

Orlando Travel

O nas

Witamy w ORLANDO TRAVEL!

Orlando Travel zostało założone 15 grudnia 1997 roku. Założycielami biura są śp. Marcin Szklarski i śp. Paweł WolnickiOd dnia rozpoczęcia naszej działalności prężnie rozwijamy się na rynku turystycznym, w tej chwili organizując pielgrzymki i wycieczki we wszystkie zakątki świata oraz pośrednicząc w sprzedaży ofert wakacyjnych największych touroperatorów.

Zaczynaliśmy bardzo skromnie, od kilku banknotów w kieszeni, wsparcia przyjaciół i nieograniczonych pomysłów. Organizowaliśmy kilka wyjazdów rocznie, ale tych kilka było dla nas wyjazdami wyjątkowymi. Podchodziliśmy do nich z jednakowym zapałem i entuzjazmem. Oznaczały pełnię zaangażowania i ogrom pracy. W ciągu tych lat przyniosło to efekty, o jakich wtedy nawet nie marzyliśmy - tysiące zadowolonych klientów, którzy co roku przychodzą do nas i powierzają nam swoje marzenia o podróżachy i swój urlopowy czas.

ORLANDO TRAVEL jest wpisane do 
Centralnej Ewidencji Organizatorów i Pośredników Turystyki  pod numerem 1149, posiada zezwolenie Marszałka woj. Małopolskiego nr D/18/99/228/2004  na wykonywaną działalność. Ubezpiecza nas Signal Iduna, wiodące towarzystwo ubezpieczeniowe w branży turystycznej. Biuro tworzy zespół specjalistów i pasjonatów podróży, otwarty na każdą propozycję Klienta, gotowy przygotować i zrealizować nawet najbardziej oryginalne pomysły. Zawsze służymy pomocą. Dostosowujemy się do wymagań Klienta, podpowiadając jednocześnie najlepsze rozwiązania. Dynamizm, kreatywność, otwartość na nietuzinkowe pomysły, ale i rzetelność oraz znajomość zasad prowadzenia biznesu na międzynarodowych rynkach, to cechy wyróżniające każdego pracownika Orlando Travel. 

"Podróże są jak marzenia… to przekroczenie granic w wielu wymiarach"

Indywidualność potrzeb naszych Klientów sprawiła, że wyodrębniliśmy kilka segmentów naszej działalności. Obecnie naszymi dominującymi dziedzinami są: 
1. Pielgrzymki
2. Wczasy, wycieczki, kolonie, obozy młodzieżowe
3. Turystyka przyjazdowa INCOMING TO POLAND AND EUROPE
4. Wyjazdy integracyjne dla firm

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU | APLIKUJ

WYSZUKIWARKA WAKACJI

PIELGRZYMKI.PL