WYSZUKIWARKA WAKACJI

WYCIECZKI Z BONEM TURYSTYCZNYM

WAKACJE W POLSCE

Z MODLITWĄ PRZEZ POLSKĘ I ŚWIAT

WSPÓŁPRACUJEMY I POLECAMY

Orlando Travel

Bon podarunkowy

Chcesz zaskoczyć bliską osobę oryginalnym prezentem? Planujesz zaskakujący prezent ślubny? Chcesz zrobić prezent-niespodziankę? Chcesz docenić swojego pracownika?

Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję – BON PODARUNKOWY!


Każdego, kto chce sprawić wyjątkowy upominek, ufundować nagrodę, zrobić efektowną niespodziankę – zapraszamy do zakupu naszego bonu wakacyjnego. Oferujemy bon, który można wykorzystać przez 1 rok od daty zakupu. Możesz wykupić bon albo na konkretny wyjazd, albo na określoną kwotę – wówczas w ramach wartości bonu, osoba obdarowana sama wybierze swoje wymarzone wakacje!

Z największą radością przyczynimy się do spełnienia kolejnego podróżniczego marzenia, dlatego chętnie podpowiemy, doradzimy przy wyborze bonu!

PAMIĘTAJ! Kupując u nas bon podarunkowy, dostajesz profesjonalnie wydrukowaną kartę podarunkową w prezentowej kopercie!


Regulamin wykorzystania Bonu prezentowego:
  1. Bon wystawiany jest imiennie na wskazane dane.
  2. Bon wystawiany jest na określoną kwotę lub konkretną ofertę wyjazdową oferowaną przez Biuro Podróży Orlando Travel (dotyczy zarówno ofert, gdzie organizatorem jest Orlando Travel, jak i ofert czołowych touroperatorów dostępnych w Orlando Travel).
  3. W przypadku zakupu wyjazdu o łącznej wartości niższej od wartości na jaką opiewa posiadany bon wakacyjny, nie zwraca się różnicy w cenie.
  4. W przypadku zakupu wyjazdu o łącznej wartości wyższej od wartości na jaką opiewa posiadany bon wakacyjny, można dokonać dopłaty w formie gotówkowej lub przelewem.
  5. Bon jest ważny jeden rok od daty zakupu bonu.
  6. Bonu nie można zamienić na równowartość pieniężną ani zwrócić.

WYSZUKIWARKA WAKACJI

WYCIECZKI Z BONEM TURYSTYCZNYM

WAKACJE W POLSCE

Z MODLITWĄ PRZEZ POLSKĘ I ŚWIAT

WSPÓŁPRACUJEMY I POLECAMY

pusty