Kontakt

B.P. ORLANDO TRAVEL Sp. z o.o.
ul. Ks. J. Popiełuszki 2D
32-050 Skawina, Polska

Tel.: +48 12 276 64 79, +48 12 276 24 39
Kom. +48 792 002 097 - wczasy
Kom. +48 531 191 612 - wczasy
Kom. +48 791 992 802 - pielgrzymki
Wszystkie numery telefonów są czynne w godzinach pracy biura!

E-mail: orlando@orlando.com.pl
Nasze strony www: www.orlando.com.pl
                              www.pielgrzymki.pl


   

Biuro czynne: poniedziałek-piątek: 9.00 - 18.00
                     sobota: 09.00 - 13.00

NIP: 944-20-64-651
Regon: 351384359
KRS: 0000118138
Nr wpisu do rejestru organizatorów turystyki: D/18/99/228/2004

KONTO BANKOWE: Raiffeisen Bank - Kraków
Nr rach.: 25 1750 1048 0000 0000 0259 1863
Zostaw wiadomość - odpiszemy!
odswiez
Zostaw wiadomość - oddzwonimy!
odswiez

Zarząd

Paweł Wolnicki

Prezes Zarządu pawel.wolnicki@orlando.com.pl

Agata Mueck

Członek Zarządu - Dyrektor Biura agata@orlando.com.pl

Dział księgowości

Danuta Janus

Główna księgowa +48 12 276 24 39 (w. 25) danuta.janus@orlando.com.pl

Katarzyna Harendarz

Księgowa +48 12 276 24 39 (w. 25) kasia@orlando.com.pl

Dział organizacji pielgrzymek i grup

Dorota Szczepanowicz - Balon

+48 12 276 24 39 (w. 22 lub 23) dorota@orlando.com.pl

Iwona Kuryło

+48 791 110 712 - czynny w godzinach pracy biura iwona@orlando.com.pl

Joanna Godawa

+48 12 276 24 39 (w. 22 lub 23) asia@orlando.com.pl

Joanna Wojtas

+48 791 110 721 - czynny w godzinach pracy biura joanna.wojtas@orlando.com.pl

Dział klienta indywidualnego - oferta własna ORLANDO

Tomasz Rysak

+48 12 276 24 39 (w. 21) tomasz.rysak@orlando.com.pl

Dział klienta indywidualnego - wczasy i wycieczki (autokar, samolot, dojazd własny)

Agnieszka Jawień

+48 791 992 802 agnieszka@orlando.com.pl

Olga Modzelewska

+48 531 191 612 olga@orlando.com.pl

Dział turystyki przyjazdowej - Orlando Incoming

Agata Mueck

+48 12 276 64 79 (wew. 23) agata@orlando.com.pl

Dział marketingu i reklamy

Joanna Wojtas

Dyrektor ds. marketingu +48 791 110 721 - czynny w godzinach pracy biura joanna.wojtas@orlando.com.pl

Współpraca z Agentami

Tomasz Rysak

+48 12 276 24 39 (w. 21) tomasz.rysak@orlando.com.pl

Wyszukiwarka ofert

Pielgrzymki - aktualne oferty

HISZPANIA na dojazd własny

Meksyk na 2018 rok - pielgrzymka