WYSZUKIWARKA WAKACJI

WYCIECZKI Z BONEM TURYSTYCZNYM

WAKACJE W POLSCE

Z MODLITWĄ PRZEZ POLSKĘ I ŚWIAT

KSIĘŻÓWKA - nocleg w Zakopanem

Orlando Travel

Podróże na WSCHÓD

Wschód – ten kierunek od zawsze intrygował i pobudzał do podróży obieżyświatów, poszukiwaczy przygód i turystów. Dotyczy to zarówno Wschodu dalekiego, jak i tego bliskiego oraz całkiem bliskiego, który właśnie Państwu proponujemy, czyli Europy Wschodniej.

Tak naprawdę, to wcale nie trzeba zapuszczać się daleko, by wręcz namacalnie poczuć i odczuć, ten urok, i tę magię.

Europa Wschodnia bardzo pachnie orientem. Pierwsze, delikatne powiewy tego aromatu, czujemy już w pobliżu naszej granicy. A im dalej, tym staje się on silniejszy: Grabarka i Kodeń, Kijów i Kamieniec, Grodno i Mińsk, Petersburg i Krym, Tbilisi i Erewań, niebotyczny Kaukaz i turkusowe Morze Czarne – wymieniać tak można bez końca.

Wszystkie te miejsca połączone są tą niewidzialną, na początku ledwie wyczuwalną, a potem wręcz namacalną nicią, która od dawien dawna pcha nas właśnie tam.

Dlaczego tak jest? Przepiękne krajobrazy, niesamowita przyroda, przepyszna kuchnia charakteryzująca się bogactwem smaków i zapachów, wspaniałe wino, doskonałe warunki odpoczynku, zapierające dech w piersiach zabytki, prastara kultura, tradycja i historia, gościnni i przyjaźnie ludzie, zawsze i wszędzie chętni do pomocy? Tak, zapewne. Ale to nie wszystko, bo magii Wschodu w tak lapidarnych i prozaicznych słowach wyrazić się nie da. Bo to trzeba po prostu poczuć, bo trzeba tego doświadczyć.

Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się na umożliwienie Państwu zakosztowania tych odczuć? Osobiście nie znamy nikogo, kto powróciłby stamtąd z wrażeniem zawodu i zniechęcenia. Przekonani więc jesteśmy, że i w Państwa przypadku będzie podobnie, że decyzja o wschodniej wyprawie z Orlando, będzie jednym z najlepszych pomysłów, jakie kiedykolwiek przyjdą Wam do głowy. Pozwólcie więc nam zauroczyć się Wschodem!

Zapraszamy do współpracy! 

WYSZUKIWARKA WAKACJI

WYCIECZKI Z BONEM TURYSTYCZNYM

WAKACJE W POLSCE

Z MODLITWĄ PRZEZ POLSKĘ I ŚWIAT

KSIĘŻÓWKA - nocleg w Zakopanem

pusty