WYSZUKIWARKA WAKACJI

WYCIECZKI Z BONEM TURYSTYCZNYM

WAKACJE W POLSCE

Z MODLITWĄ PRZEZ POLSKĘ I ŚWIAT

WSPÓŁPRACUJEMY I POLECAMY

Orlando Travel

O nas

WITAMY SERDECZNIE NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ

Jest nam bardzo miło, że wykazali Państwo zainteresowanie naszą ofertą. Jesteśmy biurem podróży istniejącym na rynku turystycznym od 15.12.1997 roku. Założycielami biura są Paweł Wolnicki i Śp. Marcin Szklarski. Ta długa liczba lat funcjonowania na rynku turystycznym zobowiązuje i motywuje oraz inspiruje, by stworzyć Państwu jeszcze bardziej komfortowe warunki podróżowania i wypoczynku.Zaczynaliśmy bardzo skromnie, od kilku banknotów w kieszeni, wsparcia przyjaciół i nieograniczonych pomysłów. Organizowaliśmy kilka wyjazdów rocznie, ale tych kilka było dla nas wyjazdami wyjątkowymi. Podchodziliśmy do nich z jednakowym zapałem i entuzjazmem. Oznaczały pełnię zaangażowania i ogrom pracy. W ciągu tych lat przyniosło to efekty, o jakich wtedy nawet nie marzyliśmy - tysiące zadowolonych klientów, którzy co roku przychodzą do nas i powierzają nam swój czas urlopowy.

ORLANDO TRAVEL jest wpisane do Centralnej Ewidencji Organizatorów i Pośredników Turystyki  pod numerem 1149, posiada zezwolenie Marszałka woj. Małopolskiego nr D/18/99/228/2004  na wykonywaną działalność. Ubezpiecza nas T.U. Signal Iduna, wiodące towarzystwo ubezpieczeniowe w branży turystycznej. Biuro tworzy zespół specjalistów i pasjonatów podróży, otwarty na każdą propozycję Klienta, gotowy przygotować i zrealizować nawet najbardziej oryginalne pomysły. Zawsze służymy pomocą. Dostosowujemy się do wymagań Klienta, podpowiadając jednocześnie najlepsze rozwiązania. Dynamizm, kreatywność, otwartość na nietuzinkowe pomysły, ale i rzetelność oraz znajomość zasad prowadzenia biznesu na międzynarodowych rynkach, to cechy wyróżniające każdego pracownika!!! 

"Podróże są jak marzenia… to przekroczenie granic w wielu wymiarach"

Indywidualność Państwa potrzeb sprawiła, że wyodrębniliśmy kilka segmentów naszej działalności. Obecnie zajmujemy się 6 dziedzinami: 
1. Wczasy, wycieczki, obozy młodzieżowe
2. Pielgrzymki
3. Turystyka przyjazdowa INCOMING TO POLAND AND EUROPE
4. Wyjazdy integracyjne dla firm
5. Podróże egzotyczne
6. ORLANDO WSCHÓD
Na rynku turystycznym znani jesteśmy z profesjonalizmu, rzetelności oraz niezawodności.

Efektem naszej pracy są prestiżowe nagordy i wyróżnienia:
 
  • KRYSZTAŁOWY GLOBUS 2017 - Fair Play Turystyki Polskiej,
  • GLOBUS 2011 za działalność w turystyce wyjazdowej oraz innowacyjne oferty dla klientów,
  • GLOBUS 2005 za oferty w zakresie turystyki pielgrzymkowej,
  • SUPER ODYS 2004, ODYS 2003, ODYS 2002,
  • a także członkostwo w KRAKOWSKIEJ IZBY TURYSTYKI i w POLSKIEJ IZBIE TURYSTYKI, zrzeszającej najlepsze biura podróży z całej Polski,
  • polecenia stałych grup i klientów, ponad 200 obsługiwanych firm, współpraca największych kontrahentów zagranicznych, ponad 700 Agentów w całej Polsce, stała dostępność elektroniczna, możliwość rezerwacji on-line.
Nasza oferta jest dostępna w punktach sprzedaży w całej Polsce. Mogą Państwo również spotkać nas na targach turystycznych organizowanych w Katowicach, Krakowie czy Poznaniu.
 
Zapraszamy do wspólnego podróżowania z ORLANDO TRAVEL!!!

WYSZUKIWARKA WAKACJI

WYCIECZKI Z BONEM TURYSTYCZNYM

WAKACJE W POLSCE

Z MODLITWĄ PRZEZ POLSKĘ I ŚWIAT

WSPÓŁPRACUJEMY I POLECAMY

pusty