DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU | APLIKUJ

WYSZUKIWARKA WAKACJI

PIELGRZYMKI.PL

Orlando Travel

Jubileusz 25-lecia Orlando Travel

15 grudnia 2022 świętowaliśmy 25-lecie ORLANDO TRAVEL i tym samym weszliśmy w Rok Jubileuszowy naszej działalności!

Dla nas ten jubileusz to 25 lat doświadczenia w organizacji i realizacji podróży, stali i lojalni Klienci, rzetelni Współpracownicy i Kontrahenci, nagrody i wyróżnienia potwierdzające naszą solidność i profesjonalizm, stabilizacja na rynku turystycznym, która pozwoliła nam przetrwać trudny czas pandemii, a przede wszystkim Ludzie, którzy tworzą zespół ORLANDO TRAVEL!

Odkąd powstało Biuro Podróży ORLANDO TRAVEL, tworzą go ludzie, którzy kochają podróże! Dlatego planowanie, organizacja i realizacja Waszych podróży, a przy tym odsłanianie przed Wami najważniejszych i najpiękniejszych zakątków świata, które wspominacie potem do końca życia, to nie tylko nasza praca, ale przede wszystkim pasja, która napędza nas do ciągłego rozwoju i działania. Jesteśmy gotowi na kolejne 25 lat!

Dziękujemy naszym licznym Gościom za przybycie na 25. urodziny naszego biura i wspólne świętowanie oraz wszystkim naszym Klientom i Współpracownikom za wszystkie dotychczasowe podróże. Zapraszamy do wspólnego podróżowania w kolejnych latach!

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU | APLIKUJ

WYSZUKIWARKA WAKACJI

PIELGRZYMKI.PL