Wyszukiwarka ofert

Pielgrzymki - aktualne oferty

HISZPANIA na dojazd własny

Meksyk na 2018 rok - pielgrzymka

Orlando Travel

O firmie

WITAMY SERDECZNIE NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ

W 2018 ROKU BĘDZIEMY OBCHODZIĆ 20-lecie NASZEGO BIURA !
Jest nam bardzo miło, że wykazali Państwo zainteresowanie naszą ofertą. Jesteśmy biurem podróży istniejącym na rynku turystycznym od 1998 roku. Założycielami biura są Paweł Wolnicki i Śp. Marcin Szklarski. Ta długa liczba lat funcjonowania na rynku turystycznym zobowiązuje i motywuje oraz inspiruje, by stworzyć Państwu jeszcze bardziej komfortowe warunki podróżowania i wypoczynku.

Zaczynaliśmy bardzo skromnie, od kilku banknotów w kieszeni, wsparcia przyjaciół i nieograniczonych pomysłów. Organizowaliśmy kilka wyjazdów rocznie, ale tych kilka było dla nas wyjazdami wyjątkowymi. Podchodziliśmy do nich z jednakowym zapałem i entuzjazmem. Oznaczały pełnię zaangażowania i ogrom pracy. W ciągu tych lat przyniosło to efekty, o jakich wtedy nawet nie marzyliśmy - tysiące zadowolonych klientów, którzy co roku przychodzą do nas i powierzają nam swój czas urlopowy.

ORLANDO TRAVEL jest wpisane do Centralnej Ewidencji Organizatorów i Pośredników Turystyki  pod numerem 1149, posiada zezwolenie Marszałka woj. Małopolskiego nr D/18/99/228/2004  na wykonywaną działalność. Ubezpiecza nas T.U. Signal Iduna, wiodące towarzystwo ubezpieczeniowe w branży turystycznej. Biuro tworzy zespół specjalistów i pasjonatów podróży, otwarty na każdą propozycję Klienta, gotowy przygotować i zrealizować nawet najbardziej oryginalne pomysły. Zawsze służymy pomocą. Dostosowujemy się do wymagań Klienta, podpowiadając jednocześnie najlepsze rozwiązania. Dynamizm, kreatywność, otwartość na nietuzinkowe pomysły, ale i rzetelność oraz znajomość zasad prowadzenia biznesu na międzynarodowych rynkach, to cechy wyróżniające każdego pracownika!!! 

"Podróże są jak marzenia… to przekroczenie granic w wielu wymiarach"

Indywidualność Państwa potrzeb sprawiła, że wyodrębniliśmy kilka segmentów naszej działalności. Obecnie zajmujemy się 6 dziedzinami: 
1. Wczasy, wycieczki, obozy młodzieżowe do Hiszpanii
2. Pielgrzymki
3. Turystyka przyjazdowa INCOMING TO POLAND AND EUROPE
4. Wyjazdy integracyjne dla firm
5. Podróże egzotyczne
6. ORLANDO WSCHÓD
Na rynku turystycznym znani jesteśmy z profesjonalizmu, rzetelności oraz niezawodności. Efektem naszej pracy są prestiżowe Nagrody i Wyróżnienia: Nagroda GLOBUS 2011 za działalność w turystyce wyjazdowej oraz innowacyjne oferty dla klientów, GLOBUS 2005 za oferty w zakresie turystyki pielgrzymkowej, nagroda SUPER ODYS 2004, ODYS 2003, ODYS 2002 oraz rekomendacjaKRAKOWSKIEJ IZBY TURYSTYKI oraz członkostwo w POLSKIEJ IZBIE TURYSTYKI, zrzeszającej najlepsze biura podróży z całej Polski, polecenia stałych grup i klientów, ponad 200 obsługiwanych Firm, współpraca największych kontrahentów Zagranicznych, ponad 700 Agentów w całej Polsce, stała dostępność elektroniczna, możliwość rezerwacji on-line.
 
Nasza oferta jest dostępna w punktach sprzedaży w całej Polsce. Mogą Państwo również spotkać nas na targach turystycznych organizowanych w Katowicach, Krakowie czy Poznaniu.
Zapraszamy do wspólnego podróżowania z ORLANDO TRAVEL!!!

Wyszukiwarka ofert

Pielgrzymki - aktualne oferty

HISZPANIA na dojazd własny

Meksyk na 2018 rok - pielgrzymka